UAB "Malus"
Superkame obuolius, užsiimame senų sodybų modernizavimu, atliekame smulkius žemės darbus
Mūsų darbai

BENDROVĖ DIRBA DVIEM KRYPTIMIS:


Pagrindinė bendrovės veiklos kryptis - obuolių supirkimas sezono metu

Daugiausia dirbame Panevėžio ir Utenos apskrityse, bet neretai obuolių sezono metu mūsų veikla išsiplečia ir į kitus Lietuvos regionus - Žemaitiją, Vilniaus kraštą ir kitur.

            

Siekdami maksimaliai palengvinti rūpesčius obuolių pardavėjams, mes pirmieji  jau nuo 2000 m. ir iki šiol beveik vieninteliai Lietuvoje  perkame obuolius naudodami didmaišius - maždaug 800 kg talpos maišus, iš kurių obuolius  mes patys ir pasikrauname išvežimui

Tai ypač aktualu obuolių pardavėjams, turintiems didesnius sodus ir gerą privažiavimą. Jie iš anksto gali gauti didmaišius, o į juos supiltus obuolius pasiimame tiesiog iš kiemo.

Obuolių pardavėjai, surenkantys ir pristatantys nedidelius kiekius obuolių savais maišais, taip pat niekada nelieka nuskriausti dėl nepakankamos tuo metu atvykusios obuolių surinkimo mašinos talpos, nes mes į mašiną netilpusį obuolių perteklių sutaruojame į savus didmaišius ir išsivežame vėliau.

Tai leidžia mums didžiąja dalimi vykdyti paskelbtuose obuolių supirkimo grafikuose nurodytus įsipareigojimus ir laiku atvykti į supirkimo vietas. Surinkti obuoliai keliauja į gamyklas.

Antroji  veiklos kryptis - senų sodybų modernizavimas

       

Jau beveik 20 metų dirbame Lietuvos kaime ir bendraujame su kaimo žmonėmis. Iš arti matome kaimo žmonių rūpesčius, buitį, poreikius. O kaimo buitis iki šiol vis dar skiriasi nuo miestiečio buities bent jau tuo, kad senosiose mūsų kaimo sodybose neįrengtos vandentiekio ir nuotekų sistemos.

                                                                                                        

Lietuviai, garsėjantys polinkiu būti "arčiau žemės" ir senas sodybas kaime įsigiję poilsiui, visų pirma, pasigenda paprasčiausių buitinių patogumų - vonios kambario, automatinės skalbyklės (kad ir kaip smagu kaime vasarą - darganotomis rudens, šaltomis žiemos dienomis ar po pavasario darbų sode ir darže trūksta karšto dušo...) 

Todėl visai neatsitiktinai pradėjome teikti senų sodybų modernizavimo paslaugas: pirmiausia siūlome pigų ir kokybišką vandentiekio bei  nuotekų sistemų įrengimą, vonios kambarių įrengimą, o poilsiui sodybas įsigijusiems ir norintiems turėti nuosavus vandens telkinius, galime iškasti ir nedidelius tvenkinukus, įrengti pralaidas. Be to, jei Jūsų įsigytoje sodyboje trūksta jaukumo, kurį kuria paaugę medžiai ir krūmai, galime persodinti jau paaugusius medelius.


       


Gyvenimas ir poilsis kaime tikrai gali būti su tokiais pačiais buitiniais patogumais, kaip ir gyvenimas mieste, bet kainuoti žymiai pigiau - juk už nuosavo šulinio vandenį mokėti jums nereikės, malkomis pakuriamas boileris gamina karštą vandenį beveik veltui!

 

Mus rasite ir "Facebook"  .